fbpx

«Перлина архітектурної спадщини Миколаєва»

2021 рік для Миколаївського обласного центру медичної реабілітації та спортивної медицини – ювілейний. Адже 120 років тому за ініціативою лікаря-гідропата Михайла Григоровича Кенігсберга у нашому місті була відкрита водолікарня. Так розпочалася історія одного з найкращих лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я області.

З часом назва центру змінювалася, але для більшості городян він завжди залишається «водолікарнею Кенігсберга». Сьогодні комплекс будівель водолікарні є пам’яткою історії, монументального мистецтва та архітектури місцевого значення.

Пропонуємо вам ознайомитися з виставкою «Перлина архітектурної спадщини Миколаєва», де висвітлено історію та напрями діяльності обласного центру медичної реабілітації та спортивної медицини. Матеріал, представлений на виставці, складається з 3-х розділів: «Історія закладу», «Публікації у книгах та періодичних виданнях», «Інтернет-посилання». Бібліографічний опис здійснено згідно з чинними стандартами. Є можливість перегляду тексту за посиланням.

Поділитись в мережі
Пошук Події